Головна MySQL
Принцип оператора JOIN в картинках

Принцип оператора JOINПри розробці веб-проектів з використанням бази даних нам часто потрібно в запитах об'єднувати таблиці бази, щоб отримати необхідні дані.

В статті розглянуті принципи об'єднання таблиць і, для наочності, вони зображені на кругових діаграмах

Попередження: в статті в умові об'єднання таблиць використовується як ON, так і USING, для різноманітності. Нагадую, що якщо стовпчики, по яких відбувається об'єднання, мають однакові імена, то необхідно використовувати USING (`ім'я_стовпчика`), в іншому випадку використовується ON `TableA`.`ім'я_стовпчика_з_TableA` = `TableB`.`ім'я_стовпчика_з_TableB`

 
Запити до бази даних і команда Select

Команда Select використовується для запитів до бази даних з метою витягання з неї інформації.Синтаксис команди наступний:

SELECT [Straight_join] [DISTINCT | ALL] select_expression...
[FROM tables... [WHERE where_definition] [GROUP BY column...]
[ORDER BY column [ASC | DESC] ...] HAVING full_where_definition
[LIMIT [offset] rows] [PROCEDURE procedure_name]]
[INTO OUTFILE 'file_name'... ]
 
Оптимальне використання MySQL

В процесі надання послуг хостингу ми звертаємо увагу на помилки, що найчастіше зустрічаються, які здійснюють користувачі при розробці своїх віртуальних серверів. Одним з "важких" місць для типового веб-майстра є робота з MySQL-сервером. Звичайне вивчення принципів функціонування SQL і методів роботи з базами даних ведеться по літературі, з якої вибираються тільки актуальні на момент читання речі, - як з'єднатися з базою, як зробити запит, як відновити інформацію або додати новий запис в базу даних і так далі.

 
MySQL-вступ

Як тільки ми замислюємося про яку-небудь впорядковану архівацію інформації, ми неминуче приходимо до думки про створення бази даних. Створивши її, наприклад, в Microsoft Access, ми, полегшено зітхаємо і на якийсь час втихомирюємося. Але цей спокій триває не довго. І ось на нашому горизонті вже маячить наступне завдання, продиктоване життєвою необхідністю, - потрібно забезпечити доступ до цих даних через internet з робочих станцій, на яких, цілком можливо встановлені різні ОС. Природно не ми перші, кому необхідно вирішити завдання подібного роду. Досвіду інших людей і засобів для дозволу цієї проблеми досить багато. Але вистачить ліричних відступів.

 


© 2008-2013 PHPist