Головна HTML
Динамічний сайт

На початку розділу ми писали Вам: "Пам'ятайте! Сайт - це маленька планета, яку варто населити людьми". Зробити сайт живим, можна тільки при наявності динамічного управління інформацією на ньому.

Динамічний сайт - це сайт, сторінки якого формуються за допомогою програмного коду. Хоча у свою чергу він може містити окремі статичні сторінки, flash-заставки, анімацію, інше.

 
Статичний сайт

Статичний сайт - це набір документів, написаних за допомогою технології розмітки тексту HTML, XHTML, XML, що у програмах для перегляду транслюються, в результаті чого перед відвідувачем з'являються сторінка інформації у всій своїй красі.

 
Створення Meta-тегів

Пошукові сервери при реєстрації Web-сервера, сайту або сторінки використовують інформацію, що зберігається в спеціальних тегах МЕТА, які містяться між тегами і більшість початківців Web-майстрів та Web-дизайнерів не приділяють особливої уваги цим тегам. Теги МЕТА не видно при перегляді документа і помітно збільшують його розмір, проте без них не обійтися. Рекомендації зі складання Мета-тегів.

 
Як правильно верстати на HTML

Будь-яка робота, а тим більше верстка, повинна бути виконана акуратно, тому що переробляти верстку надалі буде важче, тим більше, якщо створюється вона для популярного і корпаративного сайту. Що значить правильно верстати на html і css? І що необхідно робити, щоб стати професійним верстальщиком?

 
Мова розмітки HTML

Можна працювати на Web без знання мови HTML, оскільки тексти HTML можуть створюватися різними спеціальними редакторами і конвертерами. Але писати безпосередньо на HTML неважко. Можливо, це навіть легше, ніж вивчати HTML-редактор або конвертер, які часто обмежені в своїх можливостях, містять помилки або проводять поганий HTML код, який не працює на різних платформах.

 
Акуратний HTML

Будь-яка робота повинна бути створена акуратно і красиво. Особливо якщо її можуть побачити багато людей. А це безпосередньо стосується розробки сайтів, і зокрема деяких технологій, що використовуються при цьому - HTML і CSS. Переглядаючи сторінки в Інтернеті ми, як правило, не дивимося в код HTML. Та й навіщо це потрібно звичайному користувачеві? Але часто буває важливо глянути на код, щоб скласти деяке враження про творців цього веб-сайту. Код HTML, це як дзеркало умінь, можливостей і бажань розробника сайту.

 
Валідація документів

Валідацією будемо називати перевірку документа на відповідність веб-стандартам і виявлення існуючих помилок. Відповідно, валідним є такий веб-документ, який пройшов подібну процедуру і не має зауважень за кодом. Код веб-сторінки повинен бути написаний по певним правилам, які називаються специфікацією, її розробляє W3 Консорціум (www.w3c.org) за підтримки розробників браузерів.

 
Фрейми: за і проти

Фрейми розділяють вікно браузера на окремі області, розташовані поруч один з одним. У кожну з таких областей завантажується самостійна веб-сторінка. Оскільки довкола фреймів існує багато розмов про їх необхідність, нижче приведені достоїнства і недоліки фреймів, щоб можна було самостійно вирішити чи потрібно їх використовувати на своєму сайті.

 
Що таке HTML?

HTML (від англ. Hypertext Markup Language - мова розмітки гіпертексту) - це стандартна мова розмітки документів у Всесвітній павутині. Всі веб-сторінки створюються за допомогою мови HTML (або XHTML). Мова HTML інтерпретується браузером і відображається у вигляді документа, зручному для людини. HTML є додатком SGML (стандартної узагальненої мови розмітки) і відповідає міжнародному стандарту ISO 8879.

 
HTML-вступ
"Всесвітня павутина" World Wide Web на сьогодні є провідним сервісом Інтернет, що поступово витісняє або включає більшість інших мережевих служб. Документи, складові зміст WWW, називаються Web-сторінками, а формат, за допомогою якого готуються Web-сторінки, називається HTML (HyperText Markup Language) або “мова розмітки гіпертексту”. Під гіпертекстом же в простому випадку розуміється текст, що дозволяє не тільки послідовне прочитання, тобто, покажчиками-посиланнями пов'язаний з іншими текстами.
 


© 2008-2013 PHPist