Головна Розробка сайтів
Розробка сайтів

Ми пропонуємо комлекс послуг з розробки високоякісних веб-сайтів від простої рекламної промо сторінки і «візитної картки» до корпоративного сайту.


Основна характерна риса виконаних нами проектів — використання передових програмних засобів, інноваційних технологій та підходів до розробки веб-сайту разом з великим досвідом професійних розробників.


Наш підхід до розробки сайтів включає весь комплекс послуг (розробка веб сайту "під ключ"), починаючи з визначення цілей і завдань майбутнього ресурсу, реєстрації доменного імені (домену) розміщенням в мережі Інтернет і закінчуючи реалізацією, впровадженням та підтримкою проекту.


Ми розробляємо сайти різних видів і тематик. Розробка проводиться для будь-яких платформ з використанням таких технологій: мови програмування PHP та частково Javascript, баз даних MySQL, блочна або ж таблична верстка XHTML, таблиць стилів CSS. В якості готових рішень розробка ведеться на CMS Joomla 1.5, для більш спеціалізованих задач - на базі Framework Codeigniter.

Розробка скриптів
Якщо Ви власними силами створюєте веб-сайт, наші скрипти стануть Вам в нагоді. Ми пропонуємо готові скрипти та можемо написати за Вашим бажанням будь-який скрипт з виконанням необхідних дій.


Хостинг та домени
Ми пропонуємо скористатися послугами веб-хостингу. Вам будуть доступні всі переваги платного хостингу.
Вам не потрібно шукати студію веб-дизайну, хостинг-провайдера та реєстратора доменних імен - у нас ви можете замовити всі ці послуги.


Контекстна реклама сайту
Контекстні рекламні блоки (оголошення) за Вашими ключовими словами будуть з'являтися в результатах пошуку пошукових систем Google та Яндекс або в рекламних блоках на сайтах партнерів, які мають подібну тематику до тематики Ваших ключових слів.


Банерна реклама сайту
Банерна реклама в Інтернеті також дає хороші результати у збільшенні ефективності сайту та є ще одним з найбільш важливих джерел збільшення популярності та відвідуваності сайту.


Підтримка

Ми здійснюємо підтримку як наших проектів, так і сторонніх розробників. Підтримка включає в себе постійне оновлення інформації на сайтах, створення нових розділів, модернізацію або розширення проектів.

 
© 2008-2013 PHPist