Головна CSS
Блочна модель (Box Model) - основа CSS

Як відомо, будь-який HTML / XHTML-документ складається з елементів (тегів), що утворюють певну ієрархію. Веб-майстер використовує CSS, щоб примусити браузер певним чином оформити і відобразити вміст елементів, перетворивши його в красиво оформлений документ.

 
CSS для початківців

Інтернет збільшується з кожним днем. За останні рік-два сумарний обсяг веб-сторінок збільшився більш ніж у два рази. Сьогодні вже нікого не здивуєш словосполученням <домашня сторінка> або англійським словом <homepage>. Якщо раніше, створення web-сторінок було долею обраних і на просторах інтернету панували лише визнані <кити> web-дизайну, то тепер навіть мій десятирічний син у вільний від навчання час майструє потихеньку власну сторінку, збираючись розмістити її на якому-небудь безкоштовному сервері (на зразок narod.ru або boom.ru), яких за останній рік теж розвелося в Рунеті безліч. Web-конструюванням сьогодні не займається, напевно, тільки не підключений до Мережі або ледачий. Безліч людей, поблукавши по просторах Інтернету, рано чи пізно замислюються про створення власної сторінки. Для них і написана ця стаття.

 
Що таке CSS?

Cascading Style Sheets (каскадні таблиці стилів) - технологія опису зовнішнього вигляду документа, написаного мовою розмітки. CSS використовується переважно для оформлення HTML- і XHTML-документів, але іноді і для інших XML-структурованих документів (наприклад, в браузере Mozilla для оформлення елементів графічного інтерфейсу, XUL).

 


© 2008-2013 PHPist